Informácie o nás

Spoločnosť Fredis s. r.o. bola založená v roku 2008 so zameraním na veľkoobchodný predaj a distribúciou ropných produktov(oleje a mazivá),prevádzkových kvapalín a produktom AdBlue. Spolupracujeme s renomovanými tuzemskými a zahraničnými spoločnosťami, zabezpečujeme kvalitu a serióznosť nami dodávanými produktami a služieb. Naša spoločnosť sa od jej založenia nachádza v Leviciach. Tu máme vybudované kancelárie,skladové priestory.V roku 2009 sme otvorili maloobchodnú predajňu a autoservis, kde okrem olejov a prevádzkových kvapalín ponúkame našim zákazníkom autosúčiastky, autopríslušenstvo, vykonávame opravy a údržbu cestných motorových vozidiel, autodiagnostiku, pneuservis, geometriu náprav, prípravu vozidiel na STK a montáže:

-ťažných zariadeni

-autoalarmov

-centrálnych zámkov

-prídavných svetlometov

-automatické rozsvietenie svetlometov

-audiomontáž

-autofólie

Prioritou našej spoločnosti je komplexnosť a kvalita poskytovaných služieb so zameraním na uspokojenie nášho zákazníka. Distribúciu zabezpečuje niekoľko predajcov operujúcich v jednotlivých regiónov slovenska.                                                                                                                                                                                                                        

 

 

Naši užívatelia

Tu je vhodné popísať, kto sú Vaši cieľoví užívatelia a prečo je práve tento projekt pre nich dôležitý. Dôležité je Vašich návštevníkov taktiež motivovať, aby sa na tieto stránky pravidelne vracali.

História projektu

V tejto časti môžete popísať históriu Vášho projektu a čo Vás viedlo k nápadu ho realizovať. Je vhodné sa taktiež zmieniť o dôležitých míľnikoch a poďakovať ľuďom, ktorí sa na projekte zúčastnili.