O nás

Spoločnosť FREDIS s.r.o. bola založená v roku 2008 so zameraním na veľkoobchodný predaj a distribúciou ropných produktov(oleje a mazivá),prevádzkových kvapalín a autosúčiastok. Spolupracujeme s renomovanými tuzemskými a zahraničnými spoločnosťami, zabezpečujeme kvalitu a serióznosť nami dodávanými produktami a služieb. Naša spoločnosť sa od jej založenia nachádza v Leviciach. Tu máme vybudované kancelárie a skladové priestory. V roku 2009 sme otvorili maloobchodnú predajňu a autoservis, kde okrem olejov a prevádzkových kvapalín ponúkame našim zákazníkom autosúčiastky, autopríslušenstvo, vykonávame opravy a údržbu cestných motorových vozidiel, autodiagnostiku, pneuservis, geometriu náprav,plnenie klimatizácií,výškové nastavenie predných svetlometov,čistenie interiérov a leštenie karosérií, prípravu vozidiel na STK a montáže:

-ťažných zariadení

-autoalarmov

-centrálnych zámkov

-prídavných svetlometov

-automatické rozsvietenie svetlometov

-audiomontáž

-autofólie

Prioritou našej spoločnosti je komplexnosť a kvalita poskytovaných služieb so zameraním na uspokojenie nášho zákazníka.    

 

                                  

Od 2.1.2019 bola spoločnotť FREDIS s.r.o. zaradená do siete PROFIAUTOSERVICE. ProfiAuto Servis je dynamicky sa rozvijajúcou sieťou nezávislých servisov, ktorá je budovaná značkou ProfiAuto združujúcou vyše 240 veľkoobchodov a obchodov s autodielmi v rámci celého Slovenska, Česka a Poľska. Hlavným cieľom projektu je intenzívna obchodná, technologická, informatická, propagačná a školiteľská podpora združených autoservisov.

ProfiAuto Service

Čím sa táto sieť na trhu vyníma?

Súčasné motoristické odvetvie, to sú v značnej miere inovácie. Pre servisy uvažujúce o rozvoji je členstvo v ProfiAuto Servise šancou, ktorá im umožní posilnenie v potrebných oblastiach a zároveň nepotlačí ich nezávislosť. Práve takáto je ponuka určená našim partnerom. Chceme spolupracovať s dynamicky sa rozvijajúcimi firmami, ktorým záleží na reálnom zväčšení svojho potenciálu.

Servisy spolupracujúce v rámci siete nadobúdajú navyše prístup k riešeniam, ktoré sú v ProfiAuto štandardom, a to popri inom v podobe zintegrovaných, profesionálnych marketingových a reklamných aktivít, jednotnej vizualizácie, informatických riešení a školení.

Prečo sa pristúpenie do siete oplatí?

Nezávislým servisom poskytuje ProfiAuto Servis predovšetkým nástroje, ktoré zvyšujú ich šance na trhu. Cieľom siete je tiež upevnenie konkurenčnej pozície servisov voči iným servisným sieťam a autorizovaným servisom, medziiným pomocou rozšírenia škály ponúkaných služieb. Servisy, ktoré sa rozhodnú pre spoluprácu s ProfiAuto, získavajú tiež prostredníctvom Oddelenia technickej podpory autoservisov stály prístup k najnovším poznatkom. Dôležitým predsavzatím siete je takisto vytvorenie štandardov služieb, vďaka ktorým sa budú zákazníci vracať tak do daného servisu, ako aj do celej siete.

Čo servisom prináša členstvo v sieti?

 • prístup ku katalógu autodielov, ktorý obsahuje viac ako 4,7 milióna referencií
 • podpora pri aktívnom získavaní zákazníkov
 • obchodná podpora v oblasti rozširovania rozsahu svojich služieb
 • atraktívne servisné zmluvy / odmeňovanie servisov za nákupy
 • prístup k servisnému vybaveniu za preferenčných podmienok
 • celorepubliková a lokálna reklamná kampaň
 • atraktívne ponuky poistenia pre servisy
 • štartové balíky
 • jednotná vizualizácia
 • technické a marketingové školenia pre mechanikov
 • manažérske a obchodné školenia pre majiteľov a vedúcich servisov
 • pomoc pri organizácii motivačných systémov pre pracovníkov
 • prístup k technickému poradenstvu Oddelenia technickej podpory autoserviso
 
 

profiauto-logo2-black.png

ProfiAuto predstavuje úplne novú kvalitu na trhu autodielov. Siete obchodov s autodielmi boli doposiaľ vnímané ako slabo zásobené, drahé, a akoby to nestačilo, majúce neprofesionálnu obsluhu. Prišiel čas, aby sa  to zmenilo.

ProfiAuto je novou značkou združujúcou  najväčšie veľkoobchody, najlepšie obchody a najefektívnejšie autoservisy. Naša značka zaručuje absolútnu spokojnosť svojich zákazníkov. Zásluhu na tom má skutočnosť, že iba v sieti ProfiAuto je možné dostať diely renomovaných dodávateľov pre všetky typy automobilov za prístupnú cenu a zároveň ich namontovať v profesionálnom servise. Ťažko tomu uveriť, ale taká je pravda. Môžete sa o tom presvedčiť v ľubovoľnej prevádzke siete ProfiAuto, kde Vám kvalifikovaná obsluha pomôže presne vytipovať potrebný diel.Sieť ProfiAuto je založená na špeciálne vybraných, najlepších veľkoobchodoch, obchodoch a autoservisoch. Ale ProfiAuto to nie sú iba obchody a autoservisy zaručujúce najvyššiu kvalitu a výhodné ceny, je to niečo značne viac. Sú to motoristické udalosti ako: medzinárodný veľtrh ProfiAuto Show, pravidelné akcie Pit-Stop s ProfiAutom, počas ktorých radíme vodičom v mnohých poľských mestách, ako aj početné  podujatia motoristické a týkajúce sa bezpečnosti na cestách, ktoré ProfiAuto podporuje ako spoluorganizátor, partner alebo sponzor. Naviac ponúkame profesionálnu technickú podporu určenú autoservisom a mnoho zaujímavých atrakcií a propagačných akcií pre vodičov.

Pre nájdenie najbližšej prevádzky ProfiAuto vo Vašom okolí využite, prosím, mapu obchodov a autoservisov.

 

Náš tím

Konateľ spoločnosti:                        Mgr.PaedDr. František Bokroš,MBA

 

Telefón: 0907 616 313      0940 200 775

Email: fredis@fredis.sk

Mechanik cest.motor.vozidiel:         Tomáš Vlčko      

Mechanik cest.motor.vozidiel:         Miroslav Korbeľ

Mechanik cest.motor.vozidiel:         Marián Šuranský

Servisný technik- elektrotechnik:    Ján Solčanský

 

Montáž autofólií:                                Štefan Csomor

 

Údržba a čistenie vozidiel:                Ján Sabo

Údržba a čistenie vozidiel:                Mikuláš Bartoš