Zmluvné podmienky

Obchodné podmienky

Objednávka
Vyplnením a odoslaním zákazník potvrdzuje záväznosť objednávky a zároveň súhlasí s týmito obchodnými podmienkami. Potvrdenie Vašej objednávky je realizované e-mailom automaticky, na Váš email uvedený na objednávke.

Ochrana osobných údajov
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov č. 428/2002 Z.z. sa prevádzkovateľ zaväzuje postupovať v zmysle zákona.
Používaním tohto internetového obchodu súhlasíte so zhromažďovaním a používaním informácií o Vás a Vašich nákupoch.

Záručná doba
Na každý tovar poskytujeme záručnú dobu 24 mesiacov, pokiaľ nie je uvedené inak, v súlade s platným Obchodným a Občianskym zákonníkom. Záruka sa vzťahuje na výrobné chyby výrobku, nie na jeho mechanické poškodenie.


Reklamácia
V prípade, že bola pri zakúpenom tovare po jeho doručení zistená závada, tovar treba reklamovať ihneď na e-mail: monza3@azet.sk. Po prevzatí tovaru odporúčame prekontrolovať, či tovar nie je mechanicky poškodený. Neskoršie reklamovanie takéhoto druhu nebude uznané.
Pri reklamácii tovar, prosím, riadne zabaľte tak, aby sa zabránilo poškodeniu tovaru (najlepšie do bublinkovej obálky) a pošlite na našu adresu, ako poistenú zásielku, neposielajte prosím na dobierku.


Spôsob dopravy a platby
Objednaný tovar zasielame nasledovným spôsobom: POZOR ZMENA!! Od 01. 07. 2009 na základe zmien v tarife Slovenskej pošty, nie je možné zásielku s hodnotou nad 30 € (vrátane poštovného) zaslať ako BALÍK DRUHEJ TRIEDY. Zásielka s hodnotou nad 30 € (vrátane poštovného) bude automaticky zaslaná ako BALÍK PRVEJ TRIEDY.

 

Hodnota objednávky Slovenská pošta, 2 trieda
dobierka
Slovenská pošta, 1 trieda
dobierka
GLS kuriér - Bussines Parcel
dobierka
do 50 € 4.50 € 5.00 € 5.50 €
nad 50 € zdarma zdarma zdarma
       
       
Lehota dodania na tretí pracovný deň po dni podania (D+3) na druhý pracovný deň po dni podania (D+2) nasledujúci deň po dni podania (D+1)

V prípade, že hodnota objednávky nepresiahne určitú sumu, vyššie uvedené dopravné poplatky budú automaticky prirátané k dobierke. Náklady spojené s balením a vyexpedovaním neúčtujeme.

Pri väčších objednávkach je možné dohodnúť si individuálne ceny, možnosti dopravy a platby.

Pri akýchkoľvek otázkach nás neváhajte kontaktovať.

 

 

Dodacie podmienky
Váš tovar zasielame v najkratšom možnom termíne. Termín dodania závisí od druhu objednaného tovaru. Približná doba dodania je 2 až 14 pracovných dní. Pri min. hodnote pod 10,00 EUR tovar nezasielame.

Vrátenie tovaru
Ak nie ste s dodaným tovarom spokojní, je možné ho po doručení vrátiť bez udania dôvodu, s následným nárokom na vrátenie peňazí za dodaný tovar, a to buď poštovou poukážkou alebo na účet, ak nám udáte číslo účtu a peňažného ústavu. 
Musí byť splnené nasledovné: tovar nesmie byť použitý, poškodený, musí byť v pôvodnom obale, kompletný a zaslaný naspäť na našu adresu spolu s kópiou dokladu o jeho kúpe ako poistená zásielka (neposielajte prosím ako dobierku). Tovar zabaľte prosím tak, aby nedošlo k jeho poškodeniu počas prepravy.


Zrušenie objednávky predávajúcim
Vyhradzujeme si právo objednávku zrušiť, a to najmä v týchto prípadoch:

- kupujúci uviedol nesprávne alebo zavádzajúce údaje
- kupujúci v minulosti neprebral dobierku a neuhradil vzniknuté náklady na doručenie
- tovar sa už nevyrába alebo nedodáva, prípadne sa výrazne zmenila jeho cena


Veľkoobchod

Informácie o veľkoobchodnom predaji získate na tel. č. 00421 903 447 006 príp. 00421 907 616 313