Úvod

Vitajte v e-shope spoločnosti Fredis s.r.o.

Firma bola založená v roku 2008 a postupne sa transformovala na spoločnosť obchodujúc s ropnými produktami -oleje a mazivá. Spolupracujeme s renomovanými tuzemskými a zahraničnými spoločnosťami, zároveň zabezpečujeme kvalitu a serióznosť nami dodávanými produktami a služieb.Ďakujeme za Váš záujem a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.. 

VITAJTE V NAŠOM OBCHODE, KTORÝ SA NIKDY NEZATVÁRA...

Tu môžete začať nakupovať z pohodlia Vášho domova alebo kancelárie a to 24-hodín denne, 7 dní v týždni.
Pripravili sme pre Vás nízke ceny motorových olejov pre Vaše vozidlo. U nás ušetríte aj viac ako 50% z bežnej ceny akéhokoľvek iného značkového oleja.
V našom sortimente máme výhradne vysokokvalitné značkové oleje PENNASOL od výrobcu Mineralol-Rafinerie Dollbergen GmbH Nemecko.
Na všetky oleje Vám u nás poskytneme 100% garanciu Originality a Kvality.
Všetky naše produkty sú dodávané v originálnom balení. Pri odbere nad 70 EUR je pre Vás doručenie kuriérom úplne ZDARMA.. 
Ponúkame možnosť objendávky cez internet alebo telefón.

Radi Vám poradíme vo výbere toho správneho oleja pre Vaše motorové vozidlo. Nakupovanie cez internet v našom obchode Vám ušetrí Váš drahocenný čas a peniaze.
Vážený zákazníci, V prípade že odošlete objednávku a nedostanete potvrdzujúci email, prosím prekontrolujte si či ste objednávku odoslali správne. Ak áno a mail vám neprišiel tak nás kontaktujte na email alebo telefonicky. !!!!

 

Výhody nákupu u nás :

- Najlepšie ceny
- Ušetríte až 50% ceny
- Väčšina sortimentu skladom
- Doručenie kuriérom do vlastných rúk
- 100% originalita produktu
- Originálne balenia
- Veľkoobchodné zľavy pre autoservisy a živnostníkov
- Odborné poradenstvo

Pracovná doba 
Po - Pia 8:00 - 16:30

Objednávky, ktoré budú potvrdené do 12:00 budú expedované ešte v ten deň ak je tovar skladom.

 

Veríme že budete s našou ponukou spokojný a podarí sa Vám nájsť to čo hľadáte. Budeme radi ak sa k nám opäť vrátite a stanete sa našim verným zákazníkom, pre ktorých sme pripravili špeciálnu ponuku na našej stránke.

Bližšie špecifikované podmienky nákupu si môžete prečítať na stránke všeobecné podmienky kde na ďalších podstránkach nájdete rôzne užitočné informácie.
 

Prajeme Vám dobrý nákup!                                                  

                                             

                                                             

 

šťu